/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)


Trio - провідна європейська компанія-виробник освітлення

Історія компанії Trio почалася в 1991, коли Берн Мюллер разом з двома партнерами заснували компанію Trio Leuchten. На сьогоднішній день торгова марка Trio це відома європейська фабрика освітлювальних приладів з міста Дюссельдорф Німеччина, яку знають у всьому світі!

Trio - це команда з більш ніж 160 професіоналів, що надає повний сервіс по підбору освітлення, яке вам потрібно. Оскільки  фахівці Trio постійно і систематично відстежують новітні тренди, знаходяться в контакті з фахівцями з дизайну, виробниками і клієнтами, і оскільки колекції Trio оновлюються три рази в рік, ви завжди знайдете нові ідеї і кращі дизайнерські продукти Trio для себе. Сучасні світлодіодні LED світильники, дизайнерські світильники підходять для енергозберігаючих ламп, класичних торшерів або різних декоративних світильників для дому та офісу і стельових люстр. У Trio ви знайдете для себе те, що надихне вас на створення затишку і комфортного освітлення, не забуваючи при цьому про навколишнє середовище.


Веб-сайт:  https://www.trio-lighting.com/en/products.html


Країна: Німеччина 
                              

        Catalog 2019.pdf                           News 2019.pdf                                       Catalog 2018.pdf                                   News 2018.pdf