/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)


Про нас

Моднабуд

Компанія «Моднабуд» - це згуртована команда професіоналів з великим досвідом роботи в сфері електро- та в світлотехніки. Ми швидко виконаємо Ваше замовлення на поставку надійних комплектуючих від провідних європейських компаній. Якщо Вам потрібна красива і практична фурнітура для електрифікації офісу чи житлової будівлі, наша компанія пропонує продукцію світових стандартів за помірними цінами. Досвідчені спеціалісти, які досконально володіють тонкощами своєї справи, нададуть необхідну консультацію і порекомендують оптимальний варіант згідно заявлених Вами вимог.

Обравши в якості партнера компанію «Моднабуд», замовник отримує:

  • сервіс найвищого ґатунку;
  • вигідні умови співробітництва;
  • уважне ставлення до клієнта;
  • індивідуальний підхід до виконання замовлення;
  • відповідальність за виконання замовлення.

Історія розвитку

Починаючи з 1998 року, компанія "Смірнов Строй Сервіс" активно працює на ринку електросвітлової інсталяції. Початок роботи пов'язаний з просуванням на вітчизняному ринку продукції відомого французького бренду « Legrand». Серії сучасних приладів відомої в усьому світі торгової марки відрізняються вишуканим дизайном і функціональністю. Широкий асортимент якісних електроінсталяційних виробів вподобала велика кількість споживачів, що дало поштовх для швидкого розвитку компанії.

Зростання попиту на якісні комплектуючі спонукало нас в 2000 році відкрити новий офіс в Києві за адресою Печерський узвіз 3, оф. 107. А ще через рік, прагнучи якомога краще задовольнити потреби споживачів, ми збільшили портфель товарів для реалізації. Новинкою нашого асортименту стала продукція відомого німецького бренду «Gira». Вони на той час були визнані найкращими в Європі з точки зору дизайну. Німецькі майстри і сьогодні підтримують на високому рівні якість та зовнішній вигляд своєї продукції, яка користується незмінно високим попитом серед різних категорій споживачів.

Разом з тим у 2001 році наша компанія стає офіційним представником виробника кабельних систем електричного обігріву – компанії « ENSTO». Розроблена фінськими спеціалістами тепла підлога була високо оцінена в Україні. Вона сумісна з різними видами покриття для підлоги: композитними матеріалами, натуральнім деревом, керамікою і мінеральними плитами. Наші замовники відзначають ефективність фінських систем, які швидко і рівномірно нагрівають поверхню підлоги до 35-40 градусів Цельсія.

У 2006 році асортимент нагрівачів був розширений продукцією американської корпорації «Raychem» - одного із світових лідерів з виробництва систем електричного обігріву побутового, будівельного і промислового призначення. Тепла підлога цього виробника має суттєві переваги. Нагрівальний елемент виготовлено із полімеру, опір якого (а відповідно і продуктивність) змінюється в залежності від температури в приміщенні. Матеріал можна різати, що дає змогу виконати монтаж в кімнатах складної конфігурації. Магістраль можна прокласти в вертикальній стіні, а рівень електромагнітного випромінювання системи мізерний.

Починаючи з 2005 року "Смірнов Строй Сервіс" розпочинає поставки в Україну виробів італійської торгової марки «VIMAR». Відмінна якість і велика палітра продукції відразу привернули увагу вітчизняних споживачів. Електроінсталяційними виробами бренду «VIMAR» оснащуються жилі, адміністративні приміщення; готелі, офіси, аеропорти та інші забудови. Варто відзначити повну номенклатуру виробів силового сегменту: вимикачі, «автомати», запобіжники, пристрої захисного відключення та інше обладнання забезпечую надійний захист будівлі від нештатних ситуацій електричної мережі.

Окрім того наша компанія представляє на українському ринку продукцію інших європейських виробників. Серед них – Delta Light, Massive (Бельгія); Masiero, Artemide, Fabbian, Linealight (Італія) та багато інших як популярних, так і маловідомих брендів. Поряд з основним напрямком діяльності – поставкою якісних інсталяційних приладів для електричних мереж – ми виконуємо роботи по монтажу німецьких і французьких натяжних стель.

Враховуючи сучасні тенденції і потреби замовників, наша компанія з 2012 року активно просуває на вітчизняному ринку енергозберігаючі технології. У нас Ви можете замовити освітлювальні системи LED: стрічки, світильники та інші варіанти рішень.

З 2015 року керівництвом компанії було прийнято рішення про ребредінг інтернет-ресурсу. Віднині окрім традиційного "Смірнов Строй Сервіс" функціонує сайт компанії з новою назвою – «Моднабуд». Запрошуємо до співпраці нових замовників і завжди раді нашим постійним партнерам!