/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)


Італійська компанія Masiero Group це мікс класики і сучасності

Компанія Masiero Group, поєднуючи венеціанські традиції ручного виробництва і сучасні віяння, створює світильники, що ідеально пасують до різних  інтер'єрів.

Спочатку компанія орієнтувалася на країни близького сходу і виробляла класичні канделябри. Згодом продукція стала більш різноманітною: зараз компанія поєднує венеціанський метод обробки скла з сучасними світловими технологіями.

Якщо говорити про класику, представлену в колекції EMME PI LIGHT, то це, перш за все, витончений стиль, м'які форми, пастельні кольори абажурів. Повинна бути гармонія з тією обстановкою, де стоїть продукція Masiero. Зараз в моді білий і колір слонової кістки. Що стосується сучасного стилю - колекція ECLETTICA, то використовуються різні матеріали і деталі: наприклад, гума або алюміній для плафонів. Матеріал має таке ж велике значення, як і дизайн. Компанія Masiero виробляє хай-тек і дизайнерські моделі. Фабрика надає товарам особливий впізнаваний характер. Навіть в сучасній колекції фабрика намагається зберегти декоративність і елегантність, не йдучи в крайності.


Веб-сайт: http://www.masierogroup.com/

Страна: Италия 


                                                       

Catalog Dimore 2018.pdf                 Catalog ATELIER 2017.pdf             Catalog Drylight 2016.pdf


                                       

Catalog Luxury 2016.pdf          Catalog Mariateresa 2016.pdf           Catalog Raqam 2017.pdf