/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)Світлодіодні джерела світла в наш час застосовуються в безлічі різних областей. Світлодіодні джерела світла мають велику кількість різних типів і завдяки таким помітним достоїнств, як надійність, низьке енергоспоживання, тривалий термін служби, електробезпека і компактність, зараз використовуються повсюдно. Світлодіоди постійно вдосконалюються, збільшується їх світловіддача, надійність, і при цьому знижується їх вартість, тому вони стають все більш популярними. Ну а найпоширенішим світлодіодним джерелом світла по праву можна назвати світлодіодну стрічку.

Світлодіодна стрічка представляє собою довгу гнучку друковану плату, на одній стороні якої припаяні світлодіоди, а на інший розміщена клейка стрічка. Світлодіодні стрічки розрізняються типом і кольором світіння встановлених на плату світлодіодів. Найпоширеніші типи світлодіодів, які використовуються в світлодіодних стрічках - SMD2835 і SMD 5060 /, 3528, 3014 відрізняються вони розмірами і кількістю кристалів в них: 3,5х2,8 мм і один кристал у SMD 3528, 5,0х5,5 мм і 3 кристала у SMD 5060. За кольором світіння світлодіоди можуть бути якогось певного кольору, тобто монохромними (одноколірними): білий, червоний, зелений, синій та інші кольори. І кольоровими: RGB - безліч кольорів і відтінків, одержуваних через змішання трьох кольорів - червоного, зеленого і синього. Відзначимо, що багатобарвні світлодіоди виробляються тільки в корпусі SMD 5060/5050, тому що в них розміщується три кристала різних кольорів. Світлодіодні стрічки випускаються в декількох варіантах захисту, вони можуть бути відкритими, для використання в закритих сухих конструкціях і приміщеннях, а також герметичними, які можна встановити на відкритому просторі і піддавати впливів пилу і води. Найбільш захищений варіант світлодіодної стрічки можна встановити, навіть зануривши в воду.

Світлодіодні стрічки можуть підключатися до керуючих пристроїв, таким як диммери і контролери. Диммери дозволяють регулювати яскравість світіння монохромних світлодіодних стрічок. Контролери можуть не тільки регулювати яскравість світіння стрічки, але і управляти кольором або колірною температурою, а також відтворювати певні динамічні ефекти. Для підключення до контролерів призначені такі світлодіодні стрічки, як RGB, RGBW, MIX.

Завдяки вищепереліченим властивостям, світлодіодну стрічку можна використовувати для величезної кількості різних цілей практично в будь-якому місці. Вона застосовується для дизайну інтер'єрів, оформлення фасадів будівель, підсвічування меблів, рекламних конструкцій, акваріумів, басейнів, тюнінгу автомобілів - і це тільки мала частина з великого списку областей застосування.