/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/044/ 235 62 67, /098/ 587 30 03
Кошик (0)


Електричний обігрів приміщень є простим, надійним і ефективним способом тепло забезпечення. Сучасні системи характеризуються простотою використання і економічністю. Розмір затрат на монтаж електроопалення порівняно невеликий, а витрати на експлуатацію практично відсутні. Це найбільш вигідний варіант модернізації існуючої системи опалення, яка може бути викликана необхідністю покращення комфорту, дизайну інтер'єру чи зниження залежності від інших теплоносіїв.

Сучасне обладнання компанії Ensto

Електроконвектори

Конвектори виробництва фінської компанії Ensto ефективні як для локального, так і для повномасштабного обігріву приміщень. Необхідно звернути увагу на основний елемент конвекторів – ТЕН. Сьогодні на ринку представлено немало аналогічних моделей, які більш привабливі по вартості. Та слід зауважити, що більшість із них мають відриті спіралі, що значно знижує клас захисту та сферу використання приладів. Такі панелі не можна встановлювати в місцях с підвищеною вологістю, а висока робоча температура (близько 160 градусів) може спричинити займання.

Електричні конвектори Ensto укомплектовані Х-подібним теном із ніхромової нитки. Вона повністю запресована в магнієвий порошок і захищена металевим корпусом. Таке технологічне рішення дає можливість забезпечити повну безпеку експлуатації приладів і підвищити їх КПД до 99%. Монолітна конструкція нагрівального елемента забезпечує тривалий термін його служби – 15-20 років. Електроконвектори компанії Ensto не піддаються корозії і можуть використовуватися в приміщеннях з різним рівнем вологості. Вони сертифіковані як прилади ІІ класу захисту і не потребують заземлення.

Тепла підлога

Максимальної уваги заслуговують теплі поли Ensto. Обігріваючі кабелі характеризуються високою надійністю, а сама розробка запатентована. Про високий клас систем свідчить той факт, що вони масово використовуються в корабельній справі і літакобудуванні. Кабель представляє собою нагрівальний елемент, захищений кількома шарами спеціального матеріалу. Він прекрасно переносить механічні загрузки, підвищену вологість та вплив слабо агресивного середовища.

Двохжильна серцевина відрізняється підвищеною потужністю та надійністю. Системи успішно справляються з завданнями повноцінного обігріву житлових будівель, офісів та інших приміщень. Вони дають можливість підтримувати однакову температуру по всьому об'єму, так як тепло поступає знизу і рівномірно розподіляється в просторі кімнати. Системи управління та контролю, які постачаються фінським виробником, дають змогу оперативно регулювати продуктивність теплої підлоги.

Переваги електроопалення Ensto

  1. Кисень в приміщенні не вигоряє.
  2. Проста експлуатація.
  3. Системи підходять для всіх видів приміщень.
  4. Тривалий термін використання.
  5. Низьке споживання електричної енергії.
  6. Високий рівень безпеки.
  7. Немає потреби в заземленні.
  8. Системи комплектуються ефективними комплексами захисту від порушень роботи електричних мереж.