/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)


Ринок електричної фурнітури в наші дні розвивається по трьом основним напрямкам: покращення технічних характеристик, дизайнерські інновації та розширення асортименту продукції. Постачальники пропонують обладнання різного цінового діапазону: від дешевих (вітчизняних, білоруських, російських чи китайських) до елітних, виробництва провідних світових брендів. Асортимент продукції відомих виробників на ринку представлений серіями, які розраховані на різні категорії споживачів. Продукція відрізняється ціною, дизайном, конструкцією та робочими параметрами.

Класифікація електромонтажних виробів

В залежності від виду обслуговування електромонтажна фурнітура поділяється на дві великі групи: закритого і відкритого способу встановлення. В першому варіанті кабелі, вимикачі, розетки та інші прилади встановлюються в спеціально підготовлені канавки. В іншому випадку елементи системи інсталюються безпосередньо на стіну. При цьому електропроводка закривається спеціальними коробами із полімерних матеріалів. Практикується використання комбінованого способу монтажу, коли частина мережі інсталюється в відкритий спосіб, а інші ділянки – в закритий.

Умовно всю продукцію можна розділити на декілька цінових груп:

  • «економ». Значна частина на ринку представлена «безіменними» інсталяційними виробами з Китаю і Туреччини. На противагу не завжди якісним моделям розетки та вимикачі відомих марок (Legrand Valena, Polo Optima, ABB Tango та інші) доступні по ціні і відрізняються більш високою якістю;
  • «бізнес». Прилади даного цінового сегменту виробляються багатьма відомими брендами. Для них характерна висока якість та чітко виражений дизайнерський стиль. Практична і порівняно недорога фурнітура охоплює всі дизайнерську напрямки: від класичних чи вантажних моделей до стилів хай-тек чи арт-деко;
  • «VIP». Переважно продукція виготовляється в Німеччині, Італії та Іспанії. Унікальні колекції, де буквально кожна серія являється ексклюзивною, мають розкішний вигляд. Продукція характеризуються високою надійністю і довговічністю. В переважній більшості продукція виготовляється із натуральних матеріалів: дерева, каменю та ін.

Практикується різне стилістичне оформлення фурнітури. Вироби класичного напрямку мають округлу чи квадратну форму з різноманітними декоративними прикрасами. Замість клавіш часто використовуються ретроспективні поворотні механізми. Для моделей в стилі хай-тек характерний технократичний зовнішній вигляд. Модернові вимикачі і розетки мають дерев'яні елементи декору, а рамка і панель відрізняються плавними формами. Елементи декору для обладнання виготовляються із різних матеріалів: кольорового скла, металу, пластмаси, дерева, каменю та інших. Різноманітність оздоблення дає змогу вибрати серію моделей для будь-якого інтер'єру.