/044/ 235 43 42, /044/ 501 78 50,
/098/ 587 30 03,
Кошик (0)


Компанія Arnold Rak - це кращий німецький виробник електричних нагрівальних елементів, який пропонує клієнтам тільки високоякісні продукти, які відповідають сучасному рівню розвитку техніки.

Компанія пропонує електричні системи нагріву підлоги для приміщень, системи нагрівання зовнішніх поверхонь (в тому числі жолобів і водостоків, дахів) з метою уникнення накопичення снігу і льоду, системи супроводжуючого обігріву труб для захисту доріг від замерзання, килимки з підігрівом для особистого користування.

Фахівці компанії здійснюють комплексну обробку нагрівальних кабелів: починаючи з нанесення гранульованого покриття на дріт з високим провідникові і закінчуючи отриманням готової продукції. І екструзія, і накладення герметичної сполучної муфти, і оконцовке, і випробування - це все виконують фахівці Arnold Rak.

Продукти Arnold Rak розробляються і проходять тестування в сучасних конструкторських відділах компанії.

Завдяки тому, що компанія має сучасне обладнання, виробник може гнучко реагувати навіть на індивідуальні особливі побажання. Продуктивність і розмір виробів за спеціальними замовленнями адаптуються до конкретних умов.

У будь-який момент фахівці можуть організувати поставку і декларування своїх продуктів в індивідуальному порядку як версії від OEM (Original Equipment Manufacturer - виробник оригінального обладнання).

Щоб підтвердити дотримання високих стандартів безпеки, продукт пройшов сертифікацію міжнародного рівня (наприклад, на відповідність вимогам VDE, BEAB, IEC і CE).

Всі продукти виробництва компанії строго контролюються на якість і функціональність. Крім вимірювань потужності і опору, все нагрівальні кабелі на трьох виробничих стадіях випробовуються на електричну міцність, способом приєднання до випробувального напрузі в 4000 В. Проходячи цей іспит, продукція гарантує надійність і довговічність.


Факти і цифри:

Підприємство засноване в 1991 р

Виробничий досвід - більше 20-ти років

Клієнти в більш ніж 35 країнах світу

Частка експорту становить 63%

По всьому світу 27 представництв

Якість «Зроблено в Німеччині»


Системи електрообігріву підлоги -

економічні, індивідуальні, зручні в монтажі і не вимагають техобслуговування.


1. Електричні нагрівальні мати тонкі A.Rak (варіант Twin) для приміщень

Здебільшого використовують в новобудовах, їх можна також застосовувати при модернізації та реновації старих будівель, так як їх монтажна висота - не більш 2,8 мм. Ці мати підходять абсолютно для різних приміщень, таких як: кухні, ванні кімнати, дитячі, офісні і підвальні приміщення, зимові сади і т.д. Укладання проводиться безпосередньо в шар еластичного кахельного клею товщиною 3-5 мм. Цей спосіб укладання дає гарантію оптимального і рівномірного розподілу тепла.

особливості:

Простота у використанні і швидке укладання

-підходить для приміщень різних розмірів

-Можна використовувати під покриття для підлоги з плитки, натурального каменю, дерева, ковроліну, ламінату, ПВХ і т.д.

-Ні необхідності в додаткових інсталяційних витратах і технічному обслуговуванні після

-майже не створюють електромагнітного випромінювання

-Ступінь захисту IP X7, тому їх дозволено використовувати навіть у вологих приміщеннях

-100% якість «Зроблено в Німеччині»

-Основа по всій своїй поверхні покрита клейовим розчином (з одного боку)

-Наівисшій стандарт безпеки - сертифікат VDE відповідно до європейських норм

DIN EN 60335-1 / 60335-2-96 і DIN EN 50366

-Поставляемие розміри: від 0,5 до 10 м2, питома потужність: 200 Вт / м2, ширина: 50 см 2.

2. Тонкі електричні нагрівальні мати A.Rak (варіант Mono) для приміщень

Ці мати призначені для укладання в шар еластичного кахельного клею або в вирівнює масу прямо під підлогове покриття.

Монтажна висота не більше 2,0 мм. Цей спосіб укладання дає гарантію рівномірного і оптимального розподілу тепла.

-Конструкція як у Twin, тільки з одним нагрівальним проводом

-2 сполучних дроти завдовжки по 4 м, спеціально подогнанность і дуже тонкі, для того, щоб монтажна висота залишилася тією ж

-Поставляемие розміри: від 0,75 до 15,0 м2, питома потужність: 220 Вт / м2 -Ширина - 50 см

-Поставляется також і в спеціальному виконанні для підтримки рівномірної температури у великих приміщеннях. Розмір: від 10,0 до 20,0 м2, питома потужність: 100 Вт / м2

Ширина - 50 см


3. Електричні нагрівальні мати тонкі (варіант LAMINAT) для приміщень

Вони зроблені для укладання під ламінат.

Мати цього виду зроблені для монтажу відразу під ламіноване покриття. Укладається сухим способом, тому, якщо виникне необхідність, пристосування можна укласти повторно в іншому приміщенні.

-100% система укладання сухим способом

-Нагревательний кабель дуже тонкий, монтажна висота не більше 1,5 мм

Оптимальне розподіл тепла в результаті малої відстані між нагрівальними кабелями (тільки 4 см)

-Є можливість повторного укладання

-Поставляются в готовому для монтажу вигляді, з двома сполучними проводами довжиною по 4 м, спеціально підігнані і тонкі, щоб монтажна висота залишалася тією ж

-Основа по всій своїй поверхні покрита розчином клею (з одного боку)

-Поставляемие розміри: від 0,75 до 10 м2,

питома потужність: 200 Вт / м2,

ширина: 50 см

Нагрівальний кабель RMS - один кабель на всі випадки

4. Здвоєний нагрівальний кабель Twin для використання як в приміщеннях, так і на вулиці

Цей кабель створений для опалення приміщень, але також може застосовуватися і для зовнішнього використання, в якості захисту від снігу та обледеніння (під'їзні колії, рампи, ступені, стоянки, жолоби і водостоки, даху).

Вільно прокладаються нагрівальні кабелі можна застосовувати під будь-якими покриттям для підлоги, призначеними для облаштування теплих підлог.

Завдяки можливості застосовувати цей гнучкий нагрівальний кабель, приміщення самої незвичайної форми, закруглені простору або сходи - зараз не проблема.

Є можливість прокласти кабель в приміщенні самої зетейлівой форми. Такий багатофункціональний кабель можна застосовувати навіть в центрах релаксації під поверхнями, де можна буде сидіти і лежати.

Потужність нагрівального кабелю A.Rak Twin на 1 м2 потрібно підбирати в залежності від необхідності, щоб забезпечити таким способом оптимальне тепло необхідної температури.

Застосовувати можна: в житловій зоні, в зимовому саду, в теплиці, в жолобі і водостічній трубі, на вуличній сходах. Кабель надається в готовому для монтажу вигляді, з з'єднувальним проводом довжиною в 3 м. Не потребує технічного обслуговування і зовсім не зношується. Питома потужність на один погонний метр: 20 Вт або 30 Вт. Цей нагрівальний кабель потужністю 20 Вт / м або 30 Вт / м (Ø 5 мм) можна також застосовувати для обігріву відкритих просторів на вулиці (наприклад: автостоянки) або ж для захисту від обмерзання водостоків, жолобів і дахів, внаслідок того, що покриття стійко до УФ-випромінювання. Ступінь захисту IP X7, підходить і для зон з високою вологістю. Виробництво, яке відповідає стандартам по відношенню до електромагнітної сумісності DIN EN 60335-1, DIN EN 60335-2 і DIN EN 50366

Завдяки рішенням Arnold Rak з обігріву відкритого простору, територія не покривається льодом і снігом.

5. Нагрівальні мати Twin FH B і Twin FH A для відкритих просторів

Нагрівальні мати A.Rak для обігріву відкритих просторів створені для запобігання зледеніння сходів, терас, тротуарів, містків, пандусів, рамп і вантажно-розвантажувальних зон, доріг, з'їздів до гаражів і т.д. Абсолютна відсутність льоду і снігу на поверхнях дуже істотно знижує ймовірність нещасних випадків. При цьому, що важливо,